Turkish Afrikaans Arabic Armenian Azerbaijani Basque Bulgarian Chinese (Simplified) Danish English French Georgian German Greek Haitian Creole Hungarian Indonesian Italian Japanese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Swedish Ukrainian Urdu
Reklam

  Şimdi DUT  zamanı… Mutlaka bol bol tüketin. Çünkü dut, tamamen organik olan tek ürün. Bunun nedeni dut ağacında zararlı böceklerin barınmaması, yani  böceklenmeyen tek yiyecek olması…

 

BİLİYORMUSUNUZ  ? BU ÜRÜN DİĞER ÜRÜNLERDEN ÇOK FARKLI

Özel Üretim Tekniği ile bu Ürün Farklı;

URMU KARADUT ÖZÜ :

 Özel sezon meyvesidir.
Haşlayarak demlemeden oluşan  Urmu karadut İnfüzyonu , sonrasında, Buharlı ve Vakumlu kazanlarda yoğunlaştırma işlemi ile yapılan, çok özel bir üründür. 60 dereceyi geçmeyen buharlı ve vakumlu ortamdaki Düşük ısı ürünün içindeki vitamin ve mineral değerlerini  korunmaktadır.
Tüm ürünlerimiz üretilirken kesinlikle direk ateşe maruz kalmamaktadır.  Direk ateş ile pişirilen ürünlerde doğal şekerin yanmasından oluşan vücuda zararlı Karamel oluşmamaktadır.  
Ürünlerimizin hiçbirinde Pekmez  yapımında çökeltici olarak kullanılan kimyasallar, toprak, vb.  maddeler asla kullanılmaktadır.


 

URMU DUTU | URMU KARA DUT | URMU DUT ŞURUBU | URMU KARADUT PEKMEZİ | KARADUT ŞURUBU |